W czasie awantury rzucił siekierą w hondę

W czasie awantury rzucił siekierą w hondę

Policjanci z Zamościa zatrzymali 22-latka, który w czasie awantury z partnerką rzucił siekierą w zaparkowany przy ulicy samochód. Honda należała do krewnej sąsiadki awanturnika, wartość strat właścicielka auta oszacowała na kwotę 3000 złotych. Podejrzany usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

Policjanci otrzymali wczoraj zgłoszenie o awanturze na jednym z zamojskich osiedli. Zgłaszająca interwencję powiadomiła, że nietrzeźwy sąsiad przed domem kłócił się z młodą kobietą a następnie rzucił siekierą w zaparkowany przy ulicy samochód. Po wszystkim awanturująca się para wróciła do domu. Zgłaszająca dodała, że uszkodzona honda to własność jej krewnej.

Na zgłoszenie natychmiast zareagowali mundurowi. Do wskazanego w zgłoszeniu mieszkania mundurowych wpuściła młoda kobieta. Była nietrzeźwa, potwierdziła, że pokłóciła się z partnerem. Po awanturze mieli dojść do porozumienia, ona wróciła do domu a jej chłopak oddalił się. Policjanci nie uwierzyli kobiecie i słusznie, ponieważ awanturnika odnaleźli w mieszkaniu. Mężczyzna ukrył się przed policjantami w jednym z pomieszczeń domu, był nim kompletnie pijany 22-latek z Zamościa. Został zatrzymany. Policjanci ustalili ponadto, że w czasie awantury 22-latek rzucił siekierą w zaparkowany przy ulicy samochód. Powstałe uszkodzenia właścicielka hondy wyceniła na 3000 złotych.

22-latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Do zarzucanego czynu przyznał się, a swoje postępowanie tłumaczył tym, że był pijany i bardzo zdenerwowany. 22-latka czeka sądowa rozprawa i kara za zniszczenie samochodu. Zgodnie z kodeksem karnym niszczenie cudzego mienia ruchomego zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat  5.

Źródło: Komenda miejska Policji w Zamościu

Previous Film o Janie Zamoyskim
Next 82. Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Może to Ci się spodoba

Zginął pod kołami osobówki

Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał samochód osobowy. 27-latek zginął na miejscu. Do wypadku doszło w nocy na drodze powiatowej w gminie Miączyn. Przyczyny i okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśniają policjanci.

Uczestniczył w kolizji, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu

Kierujący pojazdem marki Peugeot zmieniając pas ruchu nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z kierującym hondą. Zamojscy policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Sprawca kolizji był trzeźwy, natomiast siedzący za kierownicą

Tragiczny wypadek na Majdanie Wielkim

Zamojscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Majdan Wielki. 35-letni kierujący toyotą RAV-4 uderzył w drzewo i poniósł śmierć na

Potrącił rowerzystę na skrzyżowaniu

W wyniku potrącenia przez kierującego oplem 68-letni rowerzysta trafił do szpitala. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu zamojskich ulic Sikorskiego oraz Powiatowej. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa cykliście przez kierowcę osobówki.

Zatrzymani za udział w oszustwie

Policjanci z grupy śledczej zatrzymali podejrzanych o udział w wyłudzeniach pieniędzy metodą na „wnuczka”. Trzej mężczyźni w wieku 22, 29 i 31 lat usłyszeli zarzuty. Osoby pokrzywdzone ich przestępczą działalnością

Pijany próbował uciekać przed policjantami

Kierujący skodą widząc zatrzymujący go patrol próbował uniknąć kontroli skręcając w boczną uliczkę. Okazało się, że 29-letni kierowca skody w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu i nie posiadał uprawnień

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź