DZIEŃ DZIECKA W KINIE

DZIEŃ DZIECKA W KINIE

Kolorowe, zabawne i zachwycające animacje i filmy familijne na Dzień Dziecka w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. 1 czerwca 2023 na ekranach zamojskiego kina największe hity tego roku: SUPER MARIO BROS. FILM, MAŁA SYRENKA, DZIKA BANDA oraz przedpremierowo SPIDER-MAN: POPRZEZ MULTIWERSUM. Przed wybranymi seansami konkursy z nagrodami.

„Super Mario Bros. Film” to animowana komedia przygodowa, w której główną rolę gra najsłynniejszy hydraulik świata. Film zaprasza widzów do wspaniałego, ekscytującego i kolorowego świata Super Mario. Jeśli lubicie Minionki to z pewnością polubicie Super Mario!

Na ten film czekają miłośnicy komiksów! Uwielbiany przez najmłodszych Miles Morales powraca w drugiej części nagrodzonej Oscarem®  animacji „Spider – Man: Uniwersum”. Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. …Premiera animacji “Spider-Man: poprzez Multiwersum” 2 czerwca, ale film będzie można obejrzeć w zamojskim kinie przedpremierowo już w Dzień Dziecka!

„Mała syrenka” to popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki – najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla,  aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya z pewnością spodoba miłośniczkom pięknych i wzruszających historii.

Przedszkolakom polecamy bajkę „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.

Dla nieco starszych kinomanów (+11) – w repertuarze francuskie kino familijne w najlepszym wydaniu – „Dzika banda”, a w niej: akcja, przygoda i mnóstwo humoru!

Szczegółowe informacje, repertuar, sprzedaż biletów: www.stylowy.net

Źródło: Urząd Miejski w Zamościu

Previous Potrącenie cyklisty na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów
Next Muzeum Zamojskie zaprasza na Dzień Dziecka

Może to Ci się spodoba

Zamojska Majówka – 1 maja 2022 r.

Lepiej łączyć niż dzielić – dlatego zapraszamy wszystkich na majówkę do Zamościa! 1 MAJA 2022 – NIEDZIELA Spotkajmy się przy stole szwedzkim po zamojsku. Co to znaczy? Przyjdź i poznaj

Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!

Do największych polskich miast zawitała seria występów “Disney Księżniczki Koncert”. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki, które poruszają i inspirują kolejne pokolenia. Magia Disneya zaczarowała już Kraków, Katowice

Zdjęcie Roku 2022

REGULAMIN KONKURSU 1. Celem konkursu jest popularyzacja fotografii, rozwój aktywności artystycznej oraz integracja środowiska fotograficznego. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest on zarówno do amatorów, jak i osób zajmujących

„Zamość pod zaborami” – bezpłatny spacer z przewodnikiem

Zapraszamy na bezpłatny 3-godzinny spacer historyczno-literacki z przewodnikiem PTTK: „Zamość pod zaborami” Zamość w Galicji i Lodomerii, Księstwie Warszawskim, Królestwie Polskim i pod okupacją austriacką. Przewodnicy poza spacerem ulicami miasta, wokół

W 21 szkołach ruszył projekt Małopolska Chmura Edukacji

Program Małopolskiej Chmury Edukacyjnej ma umożliwić uczniom kontakt z uczelnią, zmniejszyć wykluczenie edukacyjne poza dużymi miastami i zainteresować kierunkami studiów zgodnymi ze specjalizacją regionu. W pilotażu bierze udział 21 szkół ponadgimnazjalnych z Małopolski. Zdaniem ekspertów

Misterium Męki Pańskiej

Parafia Świętej Bożej Opatrzności, Grupa Teatralna „Jednak Warto” i Miasto Zamość zapraszają na Misterium Męki Pańskiej na terenie amfiteatru przy Nowej Bramie Lubelskiej w sobotę 9 kwietnia o godz. 20:00.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź