KS „Agros” Zamość w czołówce

28 stycznia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyło się Podsumowanie Systemu Sportu Młodzieżowego w 2021 roku w województwie lubelskim.

Podsumowano współzawodnictwo w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego dla Województwa Lubelskiego za rok 2021 oraz wręczono wyróżnienia Marszałka Województwa Lubelskiego w takich kategoriach jak: powiaty, gminy, związki sportowe, kluby, zawodnicy, trenerzy, działacze.

W kategorii wyróżnieni zawodnicy i trenerzy województwa lubelskiego, w gronie 10 laureatów znalazł się trener z naszego klubu, z sekcji podnoszenia ciężarów, Andrzej Gaweł wychowawca wielu zawodniczek i zawodników uczestników Mistrzostw Świata i Europy Juniorów i Młodzieżowców.

Podopieczni trenera Andrzeja Gawła tylko w 2021 roku zdobyli 10 medali w Mistrzostwach Polski we wszystkich grupach wiekowych.

W Klasyfikacji Klubowej Systemu Sportu Młodzieżowego w Województwie Lubelskim w 2021 roku KS Agros Zamość zajął II miejsce, jako jedyny klub z Zamościa. W rankingu krajowym Agros uplasował się na 20 pozycji.

Źródło: Urząd Miejski w Zamościu

Previous Wystawa „Polska ilustracja dla dzieci” w BWA
Next Stylowe walentynki

Może to Ci się spodoba

Sportowy sezon Zamojskiej Ligi Bocci

Program organizacji imprez sportowych AKSON wspólnie z Zespołem Niepublicznych Szkół Specjalnych Krok za krokiem Ze środków: Urzędu Miasta Zamość Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego Ministerstwa Sportu i Turystyki PEFRON Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

UPZ Akademickim Mistrzem Polski

Studenci Uczelni Państwowej w Zamościu wywalczyli złoty medal i tytuł Akademickich Mistrzów Polski w tenisie stołowym. W finale po blisko czterogodzinnym meczu pokonali Politechnikę Gdańsk 3:2.  Od kilku lat Uczelnia

„Biegam bo lubię” w Zamościu

Czas rozpocząć kolejny sezon ogólnopolskiej akcji „Biegam bo lubię”. Miłośnicy aktywności ruchowej w kilkunastu miastach w Polsce spotykają się na cotygodniowych zajęciach, aby szlifować swoją formę. Zamojską odsłonę akcji zainauguruje

X Bieg wokół Twierdzy Zamość

Już po raz dziesiąty Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu oraz Klub Sportowy „AGROS” Zamość zorganizowały Bieg wokół Twierdzy Zamość. Wydarzenie odbyło się 2 maja i skierowane

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.