Tragiczny wypadek drogowy z udziałem ciągnika rolniczego

Tragiczny wypadek drogowy z udziałem ciągnika rolniczego

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj w Wiosłowcu w gminie Stary Zamość. Na drodze poniósł śmierć 52-letni kierowca ciągnika rolniczego.

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Wiosłowiec (gmina Stary Zamość). Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym z podczepioną kosiarką rotacyjną jechał droga powiatową. Nagle z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze i uderzył w skarpę. Ciągnik przewrócił się przygniatając kierowcę. Świadkowie zdarzenia natychmiast ruszyli na pomoc kierującemu, postawili na koła ciągnik i wydostali przygniecionego przez pojazd mężczyznę.

Przybyła na miejsce wypadku załoga karetki pogotowia podjęła akcję reanimacyjną. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. Kierujący ciągnikiem rolniczym, 52-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Jak się okazało 52-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, stracił je kilka lat temu. Ciągnik, którym się poruszał nie miał badań technicznych.

Policjanci dochodzeniowo – śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu na miejscu wypadku wykonali czynności procesowe. Ciało 52-latka zostało przewiezione do zakładu patomorfologii celem wykonania badań. Prowadzone postępowanie pozwoli na wyjaśnienie szczegółów wypadku.

Źródło: Komenda miejska Policji w Zamościu

Previous Zatrzymani za udział w oszustwie
Next 9. ZFF „Spotkania z historią” - pozakonkursowe pokazy filmowe

Może to Ci się spodoba

Zderzył się z busem i uciekł pieszo. W samochodzie zostawił swój mandat karny

Policjanci zatrzymali 44-latka po tym, jak kierując audi na łuku drogi zderzył się z pasażerskim busem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zostawiając swój

Zginął pod kołami osobówki

Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał samochód osobowy. 27-latek zginął na miejscu. Do wypadku doszło w nocy na drodze powiatowej w gminie Miączyn. Przyczyny i okoliczności zdarzenia szczegółowo wyjaśniają policjanci.

Potrącenie pieszego, który przechodził przez jezdnię poza przejściem

Na drodze krajowej w Sitańcu pieszy postanowił przejść przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym. Ta nieostrożność mogła dla 41-latka zakończyć się tragicznie. Został potrącony przez kierującą citroenem. Kobieta widząc

Tragiczny wypadek na Majdanie Wielkim

Zamojscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Majdan Wielki. 35-letni kierujący toyotą RAV-4 uderzył w drzewo i poniósł śmierć na

Potrącił rowerzystę na skrzyżowaniu

W wyniku potrącenia przez kierującego oplem 68-letni rowerzysta trafił do szpitala. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu zamojskich ulic Sikorskiego oraz Powiatowej. Przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa cykliście przez kierowcę osobówki.

Pijany próbował uciekać przed policjantami

Kierujący skodą widząc zatrzymujący go patrol próbował uniknąć kontroli skręcając w boczną uliczkę. Okazało się, że 29-letni kierowca skody w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu i nie posiadał uprawnień

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź