Atrakcje na Dzień Dziecka

Atrakcje na Dzień Dziecka

Centrum Kultury Filmowej „STYLOWY”

W repertuarze m.in.: „Detektyw Bruno”, „Pan Wilk i spółka”, „Dogtanian. Psi Muszkieter”. Przed wybranymi seansami przewidziano konkursy z nagrodami. Repertuar, szczegółowe informacje, sprzedaż biletów online: www.stylowy.net.

Książnica Zamojska im. St. Kostki Zamoyskiego

„Czytanie jest słodkie” – cukierek dla każdego dziecka wypożyczającego książkę.

Piknik Rodzinny w Filii nr 1, ul. Wyszyńskiego 51a, godz. 11:00-15:00. W programie: głośne czytanie bajek, malowanie kreda, gry plenerowe.

Warsztaty w Bibliotece Głównej, ul. Kamienna 20, godz. 9:00-13:00. W programie: Drugie życie starej książki, „Bajki, zabawy i piosenki z naszego dzieciństwa” – międzypokoleniowe spotkanie dzieci z seniorami, „Żyj z pasją i spełniaj marzenia” – spotkanie z Jarosławem Morelowskim, pasjonatem śpiewania, liderem zespołu Baflo.

Muzeum Zamojskie

„Mała historyczna podróż”, godz. 12:00-14:00.

Uczestnicy zajęć będą odkrywać tajemnice najgłębszych zakamarków muzealnych, a na najbardziej spostrzegawczych i wytrwałych czekają ukryte skarby.

Każdy uczestnik otrzyma mapkę-zdrapkę z wybranymi obiektami muzealnymi. Należy je odnaleźć i odebrać nagrodę – skarb ukryty przy każdym z nich. Dodatkowo, mapy zostały opatrzone krótkimi opisami muzealiów. Nasza propozycja łączy zabawę o charakterze przygodowo-detektywistycznym z poznawaniem historii muzeum i miasta. Koszt uczestnictwa: 8 zł.

Kontakt: Tel.: 883 375 558, 883 375 559; e-mail: biblio@muzeum-zamojskie.pl, dorota@muzeum-zamojskie.pl

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego

„Bajki Symfoniczne” – koncerty o godz.: 10:00, 12:00 i 17:00 w Zamojskim Domu Kultury, ul. Partyzantów 13.

Projekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od czwartego do dwunastego roku życia, ale i starszych. Atrakcyjne utwory, znakomicie ilustrują akcję czytanej na żywo bajki, przez znakomitych krakowskich i warszawskich aktorów.

Dwa poematy symfoniczne z ich recytacją, wzbogaca prezentacja specjalnie zaprojektowanych i narysowanych ilustracji i animacji na ekranie kinowym.

Całość dopełni muzyka na żywo, wykonywana przez Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, pod batutą Tadeusza Wicherka.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu

OSiR zaprasza dzieci na wspólną zabawę na Krytej Pływalni. W godz. 18:00-20:00 na dzieci czekają wodne animacje oraz słodka niespodzianka. Wstęp dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia jest w tym dniu bezpłatny.

Kryta Pływalnia OSiR, ul. Zamoyskiego 62A

Źródło: Urząd Miejski w Zamościu

Previous Marek Antoni Terlecki – „Wystawa retrospektywna w drugą rocznicę śmierci artysty"
Next Zdjęcie Roku 2022

Może to Ci się spodoba

9. ZFF „Spotkania z historią” – pozakonkursowe pokazy filmowe

Premierowy pokaz reportażu „Rotunda Zamojska – Niezatarta Pamięć” otworzy blok filmów pozakonkursowych, prezentowanych na tegorocznym 9. Zamojskim Festiwalu Filmowym „Spotkania z historią”. Filmy będzie można obejrzeć 19 sierpnia 2021 o

Wystawa „TEMPUS FUGIT” prof. Lilli Kulki

WYSTAWA „TEMPUS FUGIT” – JUBILEUSZ 40-LECIA PRACY PEDAGOGICZNEJ PROF. ZW. LILLI KULKI, 1981 – 2021 z udziałem zaproszonych asystentek: dr hab. Joanny Zemanek i dr Anny Śliwińskiej (-Kukla). Termin wystawy: 17.09

Zaproszenie do Alei Sław A.D. 2022

Teresa Madej, pomysłodawczyni „Alei Sław” w Zamościu oraz Andrzej Wnuk, Prezydent Miasta Zamość mają zaszczyt zaprosić na uroczystość odsłonięcia w „Alei Sław” tablicy pamiątkowej Róży i Jana Zamoyskich, która odbędzie się w

Kino przyjazne sensorycznie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie

Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!

Do największych polskich miast zawitała seria występów “Disney Księżniczki Koncert”. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki, które poruszają i inspirują kolejne pokolenia. Magia Disneya zaczarowała już Kraków, Katowice

Synagoga – wystawa pt. „Ukojenie” malarstwa Magdaleny Gedroyć

Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego zaprasza 12 kwietnia br. na dzień otwarty wystawy pt. „Ukojenie” malarstwa pani Magdaleny Gedroyć. Wystawa będzie prezentowana do końca miesiąca w Centrum „Synagoga” FODŻ,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź