Atrakcje na Dzień Dziecka

Atrakcje na Dzień Dziecka

Centrum Kultury Filmowej „STYLOWY”

W repertuarze m.in.: „Detektyw Bruno”, „Pan Wilk i spółka”, „Dogtanian. Psi Muszkieter”. Przed wybranymi seansami przewidziano konkursy z nagrodami. Repertuar, szczegółowe informacje, sprzedaż biletów online: www.stylowy.net.

Książnica Zamojska im. St. Kostki Zamoyskiego

„Czytanie jest słodkie” – cukierek dla każdego dziecka wypożyczającego książkę.

Piknik Rodzinny w Filii nr 1, ul. Wyszyńskiego 51a, godz. 11:00-15:00. W programie: głośne czytanie bajek, malowanie kreda, gry plenerowe.

Warsztaty w Bibliotece Głównej, ul. Kamienna 20, godz. 9:00-13:00. W programie: Drugie życie starej książki, „Bajki, zabawy i piosenki z naszego dzieciństwa” – międzypokoleniowe spotkanie dzieci z seniorami, „Żyj z pasją i spełniaj marzenia” – spotkanie z Jarosławem Morelowskim, pasjonatem śpiewania, liderem zespołu Baflo.

Muzeum Zamojskie

„Mała historyczna podróż”, godz. 12:00-14:00.

Uczestnicy zajęć będą odkrywać tajemnice najgłębszych zakamarków muzealnych, a na najbardziej spostrzegawczych i wytrwałych czekają ukryte skarby.

Każdy uczestnik otrzyma mapkę-zdrapkę z wybranymi obiektami muzealnymi. Należy je odnaleźć i odebrać nagrodę – skarb ukryty przy każdym z nich. Dodatkowo, mapy zostały opatrzone krótkimi opisami muzealiów. Nasza propozycja łączy zabawę o charakterze przygodowo-detektywistycznym z poznawaniem historii muzeum i miasta. Koszt uczestnictwa: 8 zł.

Kontakt: Tel.: 883 375 558, 883 375 559; e-mail: biblio@muzeum-zamojskie.pl, dorota@muzeum-zamojskie.pl

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego

„Bajki Symfoniczne” – koncerty o godz.: 10:00, 12:00 i 17:00 w Zamojskim Domu Kultury, ul. Partyzantów 13.

Projekt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od czwartego do dwunastego roku życia, ale i starszych. Atrakcyjne utwory, znakomicie ilustrują akcję czytanej na żywo bajki, przez znakomitych krakowskich i warszawskich aktorów.

Dwa poematy symfoniczne z ich recytacją, wzbogaca prezentacja specjalnie zaprojektowanych i narysowanych ilustracji i animacji na ekranie kinowym.

Całość dopełni muzyka na żywo, wykonywana przez Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, pod batutą Tadeusza Wicherka.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu

OSiR zaprasza dzieci na wspólną zabawę na Krytej Pływalni. W godz. 18:00-20:00 na dzieci czekają wodne animacje oraz słodka niespodzianka. Wstęp dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia jest w tym dniu bezpłatny.

Kryta Pływalnia OSiR, ul. Zamoyskiego 62A

Źródło: Urząd Miejski w Zamościu

Previous Marek Antoni Terlecki – „Wystawa retrospektywna w drugą rocznicę śmierci artysty"
Next Zdjęcie Roku 2022

Może to Ci się spodoba

Kobiecy wieczór w Stylowym

Gwiazdy, miłość i śmiech – ta mieszanka na pewno poprawi widzom humor w Nowym Roku! Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na Kobiecy wieczór. 13 stycznia 2022 o

Kino przyjazne sensorycznie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie

Zaproszenie do Alei Sław A.D. 2022

Teresa Madej, pomysłodawczyni „Alei Sław” w Zamościu oraz Andrzej Wnuk, Prezydent Miasta Zamość mają zaszczyt zaprosić na uroczystość odsłonięcia w „Alei Sław” tablicy pamiątkowej Róży i Jana Zamoyskich, która odbędzie się w

Od września 2017 r. szkoły mają mieć możliwość wyboru podręcznika

Zgodnie z nowymi propozycjami resortu edukacji, które po fazie konsultacji społecznych trafiły do rozpatrzenia przez Komitet Stały Rady Ministrów, szkoły będą miały możliwość wyboru podręcznika. Wydawcy edukacyjni są zadowoleni i zapewniają, że na

Internauci czytają coraz więcej książek

Od stycznia do końca września 2016 roku w mediach społecznościowych pojawiło się 58 tys. deklaracji o trwających, planowanych lub przeczytanych książkach. To ponad dwa razy więcej niż w tym samym okresie 2014 roku

Zdjęcie Roku 2022

REGULAMIN KONKURSU 1. Celem konkursu jest popularyzacja fotografii, rozwój aktywności artystycznej oraz integracja środowiska fotograficznego. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest on zarówno do amatorów, jak i osób zajmujących

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź