Etap II Tour de Pologne w Powiecie Zamojskim

Etap II Tour de Pologne w Powiecie Zamojskim

W dniu 10.08.2021r. podczas II etapu 78. Tour de Pologne uczestnicy pokonali trasę Zamość – Przemyśl. Joao Almeida, po długim ataku na finałowym podjeździe, wygrał drugi etap Tour de Pologne i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Brawa również dla Michała Kwiatkowskiego, który finiszował jako czwarty.

Starosta Zamojski, jako członek Honorowego Komitetu Organizacyjnego, uczestniczył w oficjalnym starcie II etapu Tour de Pologne, który wyruszył z Rynku Wielkiego w Zamościu.

Zacięta rywalizacja kolarzy dostarczyła wiele emocji kibicom dopingującym ich na odcinku przebiegającym przez gminy Adamów i Krasnobród w Powiecie Zamojskim. Premię Lotną Lotto w Krasnobrodzie wygrał Taco van der Hoorn, natomiast Premię Górską w Wólce Husińskiej wygrał Patryk Stosz. Do wspólnego kibicowania przyłączyli się również pracownicy Starostwa Powiatowego w Zamościu, którzy z dumą wspierali kolarzy.

Starosta Zamojski Stanisław Grześko serdecznie dziękuje mieszkańcom powiatu zamojskiego  za gorące dopingowanie kolarzy podczas 78. Tour de Pologne. Serdeczne podziękowania składa także Dyrektorowi Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu Arturowi Piasecznemu, który był koordynatorem ds. bezpieczeństwa przejazdu wyścigu na terenie powiatu zamojskiego w czasie I i II etapu 78. Tour de Pologne. Specjalne podziękowania kieruje również dla dyrekcji oraz pracowników Zarządu Dróg Powiatowych w Zamościu, a także wszystkich strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy zadbali o zabezpieczenie trasy przejazdu wyścigu.

Źródło: Urząd Powiatowy w Zamościu

Previous Nietrzeźwy kierujący audi wjechał do przydrożnego rowu
Next Kolarski peleton w Zamościu

Może to Ci się spodoba

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

UPZ Akademickim Mistrzem Polski

Studenci Uczelni Państwowej w Zamościu wywalczyli złoty medal i tytuł Akademickich Mistrzów Polski w tenisie stołowym. W finale po blisko czterogodzinnym meczu pokonali Politechnikę Gdańsk 3:2.  Od kilku lat Uczelnia

Zapasy Młodzików

W sobotę 11 września na zapaśniczej macie w Zamościu rozegrano Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, które wyłoniły najlepszych zawodników w młodzikach w dziesięciu kategoriach wagowych.

Kolarski peleton w Zamościu

Wielomiesięczne oczekiwanie mieszkańców Zamościa na wizytę najlepszych kolarzy na świecie wreszcie dobiegło końca. 10 sierpnia z Rynku Wielkiego cykliści ruszyli na trasę 2. etapu Tour de Pologne do Przemyśla. Widzowie

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź